• BAIGIAMAS ĮRENGTI DAR VIENAS KABINETAS. AČIŪ SAVIVALDYBEI

    Mokykla susiduria su iššūkiu – mokymo(si) vietų trūkumu. Džiaugiamės didėjančiu mokinių skaičiumi, bet drauge ir suprantame, kad privalome plėstis.

    Ilgai svarstyta, diskutuota apie naujo kabineto įrengimą. Pasitarę su mokyklos kolektyvu, priėjome prie išvados, jog būtina įrengti dar vieną kabinetą pirmame mokyklos aukšte. Su idėjomis kreipėmės į Širvintų rajono savivaldybę ir sulaukėme palaikymo. Labai džiaugiamės ir dėkojame, kad mūsų mintys buvo greitai išgirstos, užfiksuotos ir padėtos įgyvendinti. Širvintų rajono savivaldybės vadovybė pritarė idėjai ir padėjo pasiekti rezultatą. Beliko naujame kabinete pakabinti lentą, sunešti suolus, mokytojo stalą, spintas.

    Dėkojame Savivaldybei, kad galime džiaugtis nauja erdve, kuri taps puikia darbo vieta mūsų mokyklos mokytojui ir mūsų mokiniams.