SVEIKINAME!

Dvi mūsų mokyklos trečiokės Aira Kananovičiūtė ir Emilija Pečiulytė dalyvavo „Gamtos Kengūros“ projekto Lyderių turo konkurse, kurį organizuoja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas. Teisę jame dalyvauti turėjo tik tie mokiniai, kurie „Gamtos Kengūros 2020“ projekte surinko nuo 194 iki 200 taškų ir tapo Auksinės Kengūros diplomų nominantais. Kiekvienam dalyviui reikėjo pasirinkti vieną iš pateiktų tiriamojo darbo užduočių. Abi mūsų mokyklos konkurso dalyvės pasirinko atlikti tiriamąjį darbą „Kaip laistai, taip auga“. Atlikdamos šį tyrimą mergaitės norėjo išsiaiškinti, ar dažnesnis laistymas skatina augalų sėklas greičiau sudygti ir augti. Sulaukėme džiugių naujienų iš konkurso rengėjų:

3a klasės mokinė AIRA KANANOVIČIŪTĖ apdovanota Pagyrimo raštu. Jos darbo vadovė – klasės mokytoja Nijolė Miliauskaitė;

3b klasės mokinė EMILIJA PEČIULYTĖ tapo šio konkurso nugalėtoja – LYDERE. Jos darbo vadovė – klasės mokytoja Svetlana Paliukėnienė.

Emilija apdovanota Lyderių turo nugalėtojų diplomu ir prizu – žurnalo „Iliustruotasis mokslas“ prenumerata metams.

Sveikiname konkurso dalyves su puikiais pasiekimais!

Mokyklos informacija