DĖL MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ

2020 m. rugpjūčio 17 d. (pirmadienis) nuo 10 val. į Širvintų pradinę mokyklą atvyksta UAB „Manovita“ atstovai su mokyklinėmis uniformomis. Jas galima bus įsigyti vietoje. Jeigu nebus reikalingų dydžių – vaikai bus išmatuojami ir uniformos bus pasiūtos iki rugsėjo 1 d.

Prašome Jūsų visų supratimo, kad net ir pasibaigus karantinui, privalome laikytis saugumo, higienos, atstumo. Todėl prašome į mokyklą atvykti su rekomenduojamomis apsaugos priemonėmis, rinktis lauke prie mokyklos. Į patalpas būsite įleidžiami po kelis pagal sudarytus grafikus.

Laikas: 1a klasė – 10 val.–12.30 val.; 1b klasė – 12.30 val.–15 val.; 1c klasė – 15 val.– 17.30 val.

Jeigu kam nepatogus paskirtas laikas – galite atvykti vėliau (atstovai bus iki 18 val.), anksčiau ar pasikeisti su kitais tėvais, ar nuvykti į Vilnių adresu: H. Manto g. 6/Rinktinės g. 48, UAB „Manovita“; tel.: (8 5) 230 5384, mob. tel.: 8 670 31537. Taip pat laukiami ir tie, kurie jau išaugote iš uniformų ir reikalingos naujos.

Kadangi nežinome kiek bus norinčių vietoje įsigyti uniformų, tai labai prašome supratimo (gali reikėti palaukti ir ilgiau). Jeigu negali atvykti paskirtu laiku dirbantys tėveliai su savo vaiku, tą galėtų padaryti vaiko močiutės, seneliai, tetos, dėdės…

Organizatoriai dės visas pastangas kuo skubiau Jus aptarnauti, o iš Jūsų prašome kantrybės, geranoriškumo ir atsargumo. Širvintų pradinės mokyklos uniformų pavyzdžiai yra parodyti mokyklos svetainėje adresu: www.sirvintupm.lt (atributika – mokyklinė uniforma).

Mokyklos administracija