MOKINIŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ INFORMACIJA

2020 m. birželio 16 d. įvyko Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos, sudarytos Širvintų pradinės mokyklos direktoriaus 2020 m. gegužės 13 d. įsakymu Nr. V1-36 „Dėl mokinių priėmimo į mokyklą komisijos sudarymo“ posėdis. Skelbiamas Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos nutarimas:

Vadovaujantis 2020 m. balandžio 14 d. direktoriaus įsakymu Nr. V1-30 (nauja redakcija) patvirtintu „Mokinių priėmimo į Širvintų pradinę mokyklą tvarkos aprašu“ sudaryti trys pirmų klasių ir du priešmokyklinio ugdymo grupių sąrašai.

2020 m. birželio 18 d. Mokytojų tarybos posėdyje Komisijos pirmininkas pateikė informaciją apie sudarytus trijų būsimų pirmų klasių ir dviejų priešmokyklinių grupių mokinių sąrašus. Posėdžio metu buvo priskirtos mokytojos atitinkamoms klasėms (2020-06-18 protokolas Nr. 5).

Būsimų pirmų klasių mokinių sąrašai ir klasių mokytojų pavardės paskelbtos Širvintų pradinės mokyklos skelbimų lentoje. Prašome atvykti į mokyklą ir susipažinti.

Mokyklos informacija

Skelbiame Mokyklinių reikmenų, reikalingų pirmokui (ei), sąrašą:

Mokyklinė uniforma, avalynė persiauti, kuprinė. Rekomenduojamas tuščios kuprinės svoris iki 700 g.

Svarbu platūs ir minkšti diržai. Nepamirškite prisegti atšvaito.

Krepšelis sportinei aprangai. Reikalinga sportinė apranga, sportinė  avalynė, „čežutės“ šokio pamokai.

Svarbu ir krepšelis (jį laikysime rūbinėje) sportinei aprangai, sportinei  avalynei laikyti.

Penalas. Talpus, bet neužimantis daug vietos ant suolo.

Plunksnakotis / rašalinis parkeris. VIENAS iš pagrindinių ir svarbiausių vaiko „draugų“ pamokoje, o namuose – atliekant užduotis. Patogus paimti, taisyklingai laikyti, rašyti. Mėlyno rašalo kapsulės.

Spalvoti pieštukai. Patogūs laikyti, gali būti briaunuoti – dabar rekomenduojami tribriauniai. Lengvai piešiantys, kad nereiktų spausti. Rekomenduojama turėti ir drožtuką su „konteineriuku“ drožlėms.

Flomasteriai. Dvipusiai. Viena pusė piešia plonai, kita – storai.

Paprastas minkštas pieštukas. 1-2 vnt. Minkštas trintukas. Svarbu – švariai trinantis.  Vidutinio dydžio, patogus paimti, laikyti ir trinti. Klijai. Pieštukiniai (sausi), nespalvoti, be pridėtinių kvapų.

Liniuotė. Pailgos formos (centimetrais). Ilgis – 15 cm/20 cm.

Ploni sąsiuviniai skirti I klasei: linijomis (plačiomis) – 5 vnt., langeliais (dideliais) – 5 vnt.   Paraštės pažymėtos raudona linija vidinėje ir išorinėje lapo pusėje. Storesniais lapais, kad rašalas nepersigertų į kitą pusę; ryškiomis  linijomis.

Natų sąsiuvinis – 1 vnt. (mažas).

Dėklas sąsiuvinio dydžio (A5 formatas).

Aplankalai ploniems sąsiuviniams, vadovėliams, pratybų sąsiuviniams.

Piešimo sąsiuviniai A4 formato storais lengvai išplėšiamais lapais.  A3 formato akvarelės sąsiuvinis.

Spalvotas popierius. Dvipusis (plonas, lankstymui), jį sudėti į plastikinį voką, jei popierius susegtas – būtinai išsegti. Kartonas. Dvipusis, neblizgantis. Žirklės. Gerai kerpančios.

Akvarelė ir guašas, paletė. Tinkamiausi 6–10 spalvų (rusiški).

Teptukai. Plonas – 1 vnt., vidutinis – 1 vnt., storas – 1 vnt. (teptuko šepetėlis plokščias).

Indelis vandeniui. Tinkamiausias dvigubas (suklijuoti du indeliai su vienu dangteliu).

Plastilinas, lentelė lipdymui ir plastikinė dėžutė jam sudėti.

Prijuostė dailės ir technologijų pamokai (pagal poreikį).

Polietileno plėvelės gabalas (klijuotės, tiesiamos ant stalo gabalas) suolui apsaugoti. Tinkamiausia 60 cm x 70 cm. Vienkartinės stiklinaitės – 20 vnt.

Pratybų sąsiuvinius ir EMA pratybas planuojama pirkti kolektyviai. Kaina – 50 eurų.

Vadovėlius mokiniai gaus rugsėjo mėnesį.

Renkantis Pirmoko(ės)krepšelį  svarbu:

  • Neskubėkite supirkti „viską“ iš karto, galima pirkti palaipsniui, nuo vasaros pradžios.
  • Kokybiškos priemonės palengvins pirmoko darbą.

Patarimai Tėvams

Kartu su savo vaiku pažymėkite/užrašykite vardą ir klasę (kadangi vaikų vienodais vardais gali būti daug klasėje, mokykloje) ant pieštukų, teptukų, penalo, sportinio maišelio, sportinės avalynės, uniformos, „čežučių“ ir t.t. Remdamiesi savo ir kolegų ilgamete pedagogine patirtimi, sakome, kad taip bus lengviau Jūsų vaikui, Jums ir Mokytojai!

Visas knygas pažymėkite paprastu pieštuku vadovėlio gale užrašydami vaiko vardą, pavardę ir klasę… Būna, kad vaikai apsikeičia knygomis ir ne tik…

Pusryčių/pietų dėžutė – visada išskirtinis ir vienas iš maloniausių pradinuko “aksesuarų”.

Nepamirškite patikrinti vaiko sveikatos būklę. Jeigu vaikas lankys meno arba sporto mokyklą, pasidarykite pažymėjimo kopijas.

Dokumentus dėl nemokamo maitinimo ir mokymo reikmenų įsigijimo susitvarkykite vasaros metu (informaciją rasite mokyklos svetainėje).

Reikalingos 2 nuotraukos (dokumentams).

Jei vasarą pasikeis Jūsų telefono numeris, gyvenamoji vieta ar nuspręsite keisti mokyklą – informuokite mokyklos administraciją.

Informaciją apie Rugsėjo 1-osios šventę rugpjūčio mėn. gale rasite mokyklos internetiniame puslapyje.